KWB ST.-LODE / H. KRUIS Heel wat activiteiten van nu tot juni

KWB ST.-LODE / H. KRUIS Heel wat activiteiten van nu tot juni

In de komende weken en maanden is er heel wat te beleven bij KWB.

Op zaterdag 27 april plannen wij een fietsontbijttocht. We vertrekken om 9 uur aan kerk St.-Jozef Mortsel. Na ongeveer 7 kilometer fietsen genieten we van een luxeontbijt op Zimmerplein te Lier. Met een ommetje langs de Nete en Emblem keren we terug naar Mortsel. Bij slecht weer gaan we per bus. Inschrijven kan per e-mail hedwige.hennes @telenet.be. Wel heel snel zijn, want op het ogenblik dat dit blad verschijnt is het eigenlijk al de laatste dag daarvoor. Het ontbijt kost 22 euro, te betalen op rekening BE75 9796 0964 9651 van KWB St.-Lode / H. Kruis Mortsel. Vermeld bij de betaling “KWB fietsontbijt”.

Van enkele latere activiteiten moeten de details nog uitgewerkt worden, maar hier al een overzicht:

Dinsdag 14 mei – in namiddag bedevaart naar de Grot van Edegem

Donderdag 16 mei – daguitstap naar Lilo met bezoek aan het Poldermuseum

Zaterdag 8 juni – fietstocht

Eind augustus – een KWB Weekend Meer informatie over KWB krijgt u op e-mail van guido.gommeren@telenet.be

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.