Kruispuntviering met Driekoningen: Het feest van de openbaring

Kruispuntviering met Driekoningen: Het feest van de openbaring

Op 7 januari was het kruispuntviering in de Heiligkruiskerk. Deze viering heeft altijd iets bijzonders. Er komen mensen van overal meevieren en er is een nevenviering voor kinderen. Daar wordt steeds door een kleien enthousiaste werkgroep veel aandacht aan besteed. Terwijl Pastoor Tom in zijn homelie benadrukte dat het een feest van eenvoud is voor iedereen van waar je ook komt, knutselden de kinderen met het thema van de ster die door de wijzen uit het oosten gevolgd werd.

Enthousiast kwamen ze het resultaat laten zien; verkleed als koningen.

De kruispuntviering werd zoals steeds opgeluisterd door de muziekgroep en de zang ondersteund door de Cantorij. Dat vroeg veel flexibiliteit, want om een mooie samenzang te hebben met de tv-viering van 28 januari, werden de liedjes last minute daarvoor aangepast. Dank aan allen die zich daarvoor inzetten.

Na de viering was er in de ontmoetingsruimte een gezellig samenzijn met voor de eerste zondag van 2024 een glaasje wijn als je dat wilden.

Toch altijd de moeite zo’n kruispuntviering.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.