Koffiestop voor Broederlijk delen in de Heilig-Kruiskerk

Koffiestop voor Broederlijk delen in de Heilig-Kruiskerk

foto’s onderaan!

Op 3 maart was er na de kruispuntviering het gebruikelijke koffiemoment. Maar dat moment was deze keer toch een beetje anders. In plaats van de mensen om een gewone kleine bijdrage te vragen, werden ze opgeroepen om een extra duitje in het zakje (of in dit geval doosje) te doen voor Broederlijk delen. We vechten samen tegen onrecht. En dat sprak aan. Heel wat mensen bleven tot zelfs een uurtje na de viering gezellig napraten met een kopje koffie, frisdrank en wat lekkers. Het was jammer dat men naar huis moets. Maar een mooi moment van verbondenheid ook na de viering.

En de doos van Broederlijk delen… Daar zaten heel wat centjes (briefjes) in! Dank daarvoor.

OPGELET! Volgende week 9 en 10 maart eerste omhaling voor Broederlijk delen in ALLE kerken van onze pastorale eenheid!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.