Kindernevendienst bij de Kruispuntviering

Kindernevendienst bij de Kruispuntviering

Evangelie: Marcus 1, 29-39
Thema: Jezus helpt als je het Hem vraagt

Onze kinderen lieten zich niet onbetuigd. Samen met de toffe begeleidsters beleefden ze in de weekkapel een fijne nevendienst.

In hun nevendienst konden ze aan de slag met bloemen. Elke bloem had een aantal hartvormige blaadjes. Hierop stond uitgebeeld hoe ze elk op hun manier iets konden doen of betekenen voor een zieke ook al konden ze die niet zomaar genezen. Ze waren zowaar fier hun keuze aan de gemeenschap te mogen tonen.

Wil je zelf aan de slag met kinderen rond deze lezingen? Klik HIER. Je vindt er vertelplaten, knutselideeën, een woordpuzzel voor wat grotere kinderen en heel wat ideeën om samen dit evangelie te beleven.

En… Kom gerust volgende Kruispuntviering met je kinderen meedoen! Onze toffe begeleidsters verwachten je op zondag 3 maart om 11.00 u. in de Heilig Kruiskerk!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.