Kerstwensen uit Brazilië

Kerstwensen uit Brazilië

Van Evelyne Wairy ontvingen we kerstwensen. Zij vangt in Brazilië kinderen op in de organisatie Criancas de Mundo.

Ik wil jullie allen zeer hartelijk danken voor uw trouwe hulp. De hulp door de Rijstaktie en ook de persoonlijke hulp van vele mensen van Edegem en omtrek. Onze kinderen, onze medewerkers en ikzelf zijn jullie echt zeer dankbaar! In naam van allen hier in Brazilië, kinderen en volwassenen, wens ik jullie allen een zalig en vrolijk Kerstmis, en een zeer gelukkig Nieuwjaar! Veel liefde, vreugde en vrede in het hart van iedereen. En een jaar 2024 vol gezondheid en voldoening.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.