Kerststukjes voor Ritmica Thuishaven

Kerststukjes voor Ritmica Thuishaven

Het is een jaarlijks terug kerende activiteit in de Sint-Benedictuskerk: de verkoop van kerststukjes ten voordele van de werking van Ritmica Thuishaven.

Dit jaar zal deze verkoop plaats hebben op de eerste zaterdag van december: zaterdag 2 december voor en na de viering van 17 uur.

Een kerststukje op de tafel, dat verhoogt de sfeer. We weten dat de kwaliteit van de stukjes met het jaar verfijnder wordt. Dus bevelen wij deze actie aan. Kom naar de viering van zaterdag 2 december om 17 uur en maak de bewoners van de Thuishaven blij met een aankoop. Misschien heb je er zelf geen nodig, maar kan je er iemand anders blij mee maken? Kopen dus!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.