KERSTSTALLEN Vernieuwing in en rond Sint-Benedictuskerk

KERSTSTALLEN Vernieuwing in en rond Sint-Benedictuskerk

Het nieuwe jaar is ondertussen al uit de startblokken geschoten. Toch willen we nog even een weet-je-dat-je over het voorbije melden. Want nog op de valreep in 2023 realiseerde de Kerkfabriek van Sint-Benedictus een dubbel kerst initiatief.

Voor buiten timmerde Kris Cumps een sobere maar mooie houten kerststal. In de plaats van de vroegere locatie kant Dorpsstraat, werd nu gekozen voor een strategischere plaats: in het zicht van Rubensstraat, Lepelstraat en Kerkstraat. De beelden die vroeger binnen in de kerk de stal bevolkten, kregen een extra weersbestendige laag en pronken nu buiten in de nieuwe stal, die ’s avonds oplicht tegen de gevel van de kerk.

En voor binnen in de kerk werden nieuwe beelden aangeschaft. Een stemmige afsluiter voor het jaar 2023!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.