Kerst bij Samana O.-L.-V. van Lourdes

Kerst bij Samana O.-L.-V. van Lourdes

Donderdag 16 december kwamen we – na drie jaar onderbreking – samen met een zestigtal Samanaleden voor een sfeervolle kerstviering.

We begonnen met een gebedsviering, voorgegaan door diaken Luc Van Hoof.  

Er werd herinnerd aan het feit dat Kerstmis een periode is waar allen behoefte hebben aan licht en warmte en dat we dromen van een betere wereld, waar meer aandacht is voor mekaar, maar ook voor armen en eenzamen.

Luc Van Hoof merkte op dat het kerstkind licht uitstraalt en hoopt dat dat licht voor iedereen mag blijven schijnen.

Na een feestelijke maaltijd en een leuke tombola, prachtig door Cecile geleid, keerden we terug huiswaarts met een heel tevreden gevoel én met een pakje want het was een tombola waar iedereen minstens één prijs kon winnen.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.