Kennismaken met alpha

Kennismaken met alpha

Tot vorig jaar was de term alpha voor velen in onze pastorale eenheid wellicht onbekend. In het najaar van 2022 organiseerden we onze eerste alphareeks. Een dertigtal van onze mensen mochten ervaren dat deze reeks u rechtstreeks in het hart kan raken. De Heilige Geest kwam volop in actie en bracht mensen dichter bij God en bij elkaar.

Vele andere parochianen hoorden over alpha in de voorbede en lazen er af en toe iets over in Kerk en Leven, maar wat is die alpha reeks nu eigenlijk? Voor wie is die bedoeld? Wat gebeurt er op zo’n avond? Welke thema’s komen allemaal aan bod? Hoe hebben de deelnemers die reeks ervaren?

Om op al die vragen een antwoord te geven is ieder van u welkom op woensdag 8 maart om 20u in Johannes XXIII.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.