Wondere Woensdagen voorlopig geannuleerd.

ByDirk Van de Poel

Wondere Woensdagen voorlopig geannuleerd.

Folder downloaden? Klik hier!

Zolang hebben we stilgezeten, maar deze zomer laten we niet zomaar zonder enig initiatief voorbijgaan. Eén daarvan is de “wondere woensdagen”.

Elke woensdagavond nodigt de pastorale eenheid H. Maria Magdalena ons uit om uit ons kot te komen voor een wonder verhaal uit de Bijbel en daarna elkaar op een ongedwongen manier te ontmoeten, uiteraard mits in acht nemen van… je weet wel.

Elke woensdagavond neemt een andere verteller uit onze eigen gemeenschap ons mee in het levensverhaal van mensen met ronkende namen als Abraham, Mozes,  David, Tobit, Daniel en Ruth,… unieke levensverhalen, getekend door moed, vriendschap, geloof, vertrouwen, strijd,…

Maar bovenal zijn het allemaal mensen met een sterke relatie met hun God. Het zijn boeiende, wondere verhalen, maar misschien ontdekken we wel dat ze niet zover van ons af staan als we denken. Ook de grote figuren uit de Bijbel zijn immers mensen zoals wij. Misschien herkennen we wel iets in hun verhaal zo gaan – de – weg..?

Wie weet wel enkele wonderen?
We wensen het u van harte toe!
Iedereen is welkom, ook de kinderen!

Je hoeft niet in te schrijven, de toegang is vrij.
Kies je favoriete verhaal of verhalen uit of… volg de hele reeks, want elke avond zal net een beetje anders zijn.

Wil je de sfeer opsnuiven? Kijk dan hier:

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.