IederEEN Vurig Verbonden in Heilig Kruis op 28 april

IederEEN Vurig Verbonden in Heilig Kruis op 28 april

De ‘vier-de’ zondag staat deze keer in het teken van – inderdaad – verbondenheid.

Op zondag 28 april gaat het evangelie over de wijnstok en de ranken; de ranken kunnen maar vrucht dragen wanneer ze verbonden zijn met de wijnstok.

Ons verbinden met God, de mensen rondom ons en met elkaar; daar willen we die zondag op inzetten. Zijn we inderdaad verbonden? Is er goeie WIFI?, dàt is ons gekozen thema.

Samen met de hele geloofsgemeenschap vieren we mee eucharistie om 11 uur in de Heilig Kruiskerk.  Iedereen wordt warm onthaald om 10.30 uur; er is dan ook tijd om in te zingen. Na de viering houden we  voor alle aanwezigen een ‘walking lunch’; een broodjesmaaltijd zal worden aangeboden met koffie en thee.

Aansluitend voorzien we drie keuze-activiteiten, gelinkt aan verbondenheid: een bezoek aan het woonzorgcentrum Meerminnehof, het schrijven van brieven naar Amnesty International en het schoonmaken van straten (‘mooimakers’). Hiervoor zou je best  inschrijven via onze website of het telefoonnummer: 0487 89 08 41

We sluiten rond 15 uur af met een tasje koffie en een koekje.

28 april – een dag met IederEEN Vurig Verbonden – allen daarheen!

Je kunt inschrijven tot 25 april.
Klik HIER! scan de QR-code op de affiche of bel op nr. 0487 89 08 41.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.