Hoe gaat het intussen met Steven

Hoe gaat het intussen met Steven

Wie vaak in de basiliek is geweest, herinnert zich zeker nog Steven Cauchie, die jarenlang koster is geweest. Intussen een drietal jaar geleden heeft hij zich aangemeld bij de Franciscanen. Daar volgde hij een gans traject met kennismaking, een eerste meeleefjaar, noviciaat en vorming… en werd hij zoals dat heet ingekleed. Hij draagt nu de typische bruine pij van de Franciscanen.

Dit traject bracht hem in Nederland, Ierland en weer opnieuw naar Nederland en dat in volle Coronatijd, dat was niet zo vanzelfsprekend.

Intussen is broeder Steven zoals we nu wel mogen zeggen zo ver dat hij op 28 augustus voor drie jaar zijn tijdelijke geloften zal afleggen. Op 21 augustus was hij even te gast in de basiliek waar hij erg warm werd onthaald.

Wij bidden samen dat Gods Geest hem mag begeleiden en dat hij in de Franciscaanse gemeenschap onder zijn broeders heel gelukkig mag zijn.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.