Het vrijwilligersfeest was een knaller!

Het vrijwilligersfeest was een knaller!

Ik ga het niet met woorden zeggen. Dat verslag komt nog. Met meer dan 130 kwamen we samen en als je de beelden bekijkt, die zeggen genoeg. Een bomvolle zaal vol met goedgezinde vrijwilligers eerst samen in de kerk bezinnen dan luisterden, praten en aandacht bij de boeiende toespraak van pastoor Tom.

En natuurlijk was er het dessertenbuffet waar we door de ouders van vormelingen en eerste communicantjes extra werden verwend.

Dank allemaal. Zonder vrijwilligers konden we geen kerk zijn!

Verschillende leuke berichtjes bereikten ons. Dit willen we de organisatoren zeker niet onthouden:

Wat een toffe bijeenkomst was dat weer gisterenavond!!!

Ik vermoed dat er NIEMAND moet “aangepord” worden om de ingeslagen weg voort te gaan!  Het gaat GOED met onze PEHMM!!! Ik denk dat er vele PE’s mogen JALOERS zijn op datgene wat WIJ hebben aan mogelijkheden en INZET!

Het deed DEUGD en het moedigt aan om er weer VOLOP tegen aan te gaan!!!

Groetjes,

Lily

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.