Het koorconcert van Flanders Boys Choir gaat door!

Het koorconcert van Flanders Boys Choir gaat door!

Het koorconcert van volgende dinsdag 7 december mag plaatsvinden onder volgende eenvoudige voorwaarden: 
–  een Covid Safe Ticket is verplicht en wordt samen met uw identiteitskaart aan de ingang van de kerk gecontroleerd
–  tijdens het concert dient u een mondmasker te dragen.
– Alle koorleden zullen voor het concert een covid zelftest krijgen.        

Vermits we in onze kerk de maximum grens van 200 aanwezigen niet bereiken, kan het concert van Flanders Boys Choir van volgende dinsdag 7 december om 20u15 in de Sint-Lodewijkkerk Osylei 74 Mortsel plaatsvinden.

Even herinneren.
Het Flanders Boys Choir uit Sint-Niklaas o.l.v. Dieter Van Handenhoven en met begeleiding van organist Nicolas De Troyer brengen de prachtige ‘Messe de Minuit pour Noël’ van Marc-Antoine Charpentier (1643 –1704). Tevens zingen ze kerstmuziek van Vlaamse componisten uit de barokperiode. In de 17e eeuw kende het kerstlied in de Zuidelijke Nederlanden immers een enorme opleving en werden er heel wat nieuwe liederen gecomponeerd. Het zijn werken van kapelmeesters, organisten en zangers werkzaam aan de Antwerpse kloosters. Na het concert kan men tot 23u napraten in ’t Centrum (Osylei 43).    

Tickets: 12 euro via neuriske@telenet.be,  tel: 03 2950204 of aan de kassa vóór het concert. Giro BE59 0689 0002 4126.    
De kaarten zijn niet genummerd – wie vroeg komt kiest uit de beste plaatsen.     

Het team van Cultuurproject Dieseghem hoopt u op dinsdag te zien
en groet u vriendelijk.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.