Het evangelie van Maria Magdalena

Het evangelie van Maria Magdalena

Dat de patrones van onze pastorale eenheid de Heilige Maria Magdalena is, dat weten we intussen allemaal. Ze wordt zelfs ook de apostel van de apostelen genoemd omdat ze er als eerste bij was die ochtend op Pasen.

Maar dat er ook een evangelie is van Maria Magdalena is wellicht voor velen veel minder bekend. Toch zijn er naast de vier bekende evangeliën nog andere en dat van Marian Magdalena is een boeiende tekst die rechtstreeks aansluit bij de verschijning van Jezus aan Maria Magdalena in het Johannesevangelie. In haar evangelie komen we weer meer op het spoor over wie zij was en hoe zij zich verhield tot ‘de Twaalf’. We gaan het evangelie samen lezen én interpreteren.
Hiervoor hebben we Jean Bastiaens uitgenodigd. Hij is directeur van de Bijbeldienst Bisdom Brugge en Bijbelhuis Zevenkerken.

Welkom op woensdag 15 maart om 20u in Johannes XXIII. Deelname is gratis.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.