Het evangelie van Maria Magdalena in het echt.

Het evangelie van Maria Magdalena in het echt.

Na de valse start in de vasten moet het nu wel lukken. We verwelkomen u en spreker Jean Bastiaens heel graag op woensdag 31 mei om 20u in Johannes XXIII in de Heilig Kruisstraat 18 in Mortsel.

Even het geheugen opfrissen. Het evangelie van Maria Magdalena? Ja inderdaad er zijn meer teksten geschreven over het leven van Jezus dan de vier evangeliën die we kennen uit de bijbel. Eén van die evangeliën wordt toegeschreven aan Maria Magdalena.

Heeft zij het zelf geschreven, wat staat er eigenlijk allemaal in? Staan er in dit evangelie zaken in over Jezus die we niet weten vanuit de andere evangeliën? Is het evangelie betrouwbaar? Deze en vele andere vragen, zullen zeker aan bod komen op 31 mei.

In maart waren een vijftigtal mensen present, we verwachten jullie allemaal opnieuw. Hartelijk welkom.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Lily RoelsPosted on5:43 am - mei 30, 2023

Prachtig werk geleverd Dirk.
Alles terug zoaals voorheen: klaar en duidelijk!
BEDANKT!!!
Lily

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.