Heilig-Landreis uitgesteld

Heilig-Landreis uitgesteld

Na de zeer geslaagde verkenningsreis naar het Heilig Land in 2022 werd snel een groep gevormd voor de nieuwe bedevaart in 2023.

We hadden geleerd uit onze vorige ervaring en waren al heel ver gevorderd met de voorbereidingen. Op 29 september kwamen we een laatste keer allemaal samen en werd ook de aankomst en de eerste dag minutieus voorbereid. Niemand kon vermoeden dan slechts één week later een verwoestende aanval zou plaatsvinden die opnieuw een hele ketting aan geweld reacties teweeg heeft gebracht.

Op dit moment is het dus niet mogelijk om op bedevaart te gaan naar het Heilig Land. Velen uit deze groep hopen er een volgende keer echt bij te kunnen zijn én intussen stonden er ook alweer nieuwe geïnteresseerden klaar. We wachten even af op welk moment die nieuwe bedevaart gepland zal worden. Nu richten we ons tot God met de zachte en dringende bede om de vrede, om de wijsheid, om de rechtvaardigheid die het Heilig Land nu zo nodig heeft.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.