Heeft het feestmaal u gesmaakt?

Heeft het feestmaal u gesmaakt?

Ik ga ervan uit dat het feestelijk, gezellig, warm én lekker was. Voor dat laatste hoop ik dat velen onder u dit jaar gekozen hebben voor de traditionele gevulde Sint-Jacobsschelp. Dan is dit bericht voor u bestemd.

Nu we corona min of meer achter ons kunnen laten, zijn immers de dopen in onze pastorale eenheid terug op kruissnelheid gekomen. Voor elke dopeling wordt er een schelp beschreven met de naam en de doopdatum. U zag die wellicht al hangen in onze kerken. Met Lichtmis krijgen de dopelingen hun schelp terug. Zo stilaan zitten we door onze voorraad schelpen.

Onze vraag: kan u ons helpen om ook de dopelingen (verwacht zo’n 160!) van het volgende jaar een schelp te geven? U mag ze meebrengen naar één van onze vieringen, of brengen naar de kerken die dagelijks open zijn (H. Familie, basiliek en H. Kruis).

Tip: het is nog niet te laat om met oudejaar Sint-Jacobsschelpen op het menu te zetten.

Anne, dooppastoraal

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.