Grote helft Heilig Kruis vacant

Grote helft Heilig Kruis vacant

U kon al horen en lezen dat er dit jaar verkiezingen zijn voor de kleine helft van de kerkraden. In de parochie van Heilig Kruis hebben de leden van de grote helft gebruik gemaakt van de gelegenheid om hun ontslag in te dienen.

Om de zaak correct te laten verlopen, moeten we daarvoor een aparte verkiezing houden. U kan zich dus kandidaat stellen voor de drie plaatsen van de grote helft in de kerkraad van Heilig Kruis en dat nog tot 28 februari. De rest van de procedure is ongewijzigd:

Wie zoeken we?
We zoeken mensen die verbonden zijn met de plaatselijke parochiegemeenschap en die positief en actief mee willen werken. In het bijzonder zoeken we mensen met een fijn gevoel voor liturgie en eerbied voor God. Het is goed dat in een kerkraad mensen zitten met verschillende talenten.

Wil u meer weten over de werking van de kerkfabriek? Spreek dan gerust de huidige leden of de pastoor aan of kijk op www.kerknet.be .

Wie komt in aanmerking?
Kandidaten moeten:

  • 1° rooms-katholiek zijn;
  • 2° de volle leeftijd van 18 jaar hebben bereikt op het ogenblik van de verkiezing;
  • 3° in de bevolkingsregisters ingeschreven van de gemeente vermeld bij de parochie:
    Heilig Kruis: Mortsel of Edegem

Wat moet je doen als je kandidaat bent?
Stuur vóór 28 februari (de poststempel telt als datum) een brief naar:
Kerkraad Heilig Kruis
ter attentie van ZEH Schellekens Tom
Heilig Kruisstraat 18
B-2640 Mortsel.

Bij de brief voegt u ook een afdruk met adresgegevens van de identiteitskaart.

Na 28 februari zullen de naam, voornaam en volledig adres van de kandidaten bekendgemaakt worden door uithangen in de parochiekerk van Heilig Kruis.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.