Groene vingers leveren stevig werk.

Groene vingers leveren stevig werk.

Het grote onderhoud van het parkje aan de grot was naar verluidt intussen geleden van de tijd waarin de officiële erkenning van de basiliek is gekomen en dat was in 2008. Naast het zeer gewaardeerde wekelijkse onderhoud door de vaste vrijwilligers was vorig jaar ook een tuinman aan de slag gegaan om het parkje frisser te maken.
Toch was duidelijk dat er meer nodig was en was de actie groene vingers geboren. Zowel op 5 juli als op 11 juli ging een grote ploeg vrijwilligers aan de slag en dan zal je geweten hebben. Wie de hagen bekijkt langs de kant van de parking en de straat zal versteld staan. Daarnaast zijn er vele zaailingen verwijderd en is er veel noodzakelijk werk gedaan dat niet altijd heel erg opvalt, maar wel broodnodig is.
Daarnaast is er ook duchtig gewerkt in de tuin naast de kerk van Sint-Antonius. 
Enfin, het is duidelijk dat het werk nog niet gedaan is, maar de sprong vooruit is immens. Daarom een heel grote dank je wel aan alle vrijwilligers die met hun groene vingers mee hebben gewerkt. Wordt vervolgd, u hoort er nog van.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.