Godly Play groeit uit…

Godly Play groeit uit…

Tot wat het bedoeld was…

Woensdag 15 maart kwamen we voor de laatste keer samen.  Na het verhaal en het creatief moment was het tijd voor het feest. En wat voor een feest!  We kregen bezoek van pastoor Tom en zongen voor Jef zijn 6de verjaardag. We dankten de Heer voor zoveel gezelligheid en vreugde!  Genietend van het heerlijk fruit-maal luisterden we nog naar elkaars verhalen. Zo was elke bijeenkomst rond Hem een herbeleving van wat Hij voor ons heeft gedaan. Na drie wondermooie ontmoetingen kwamen we tot wat het bedoeld was… 

Hopelijk tot een volgende keer! 

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Kleo Van den BerghPosted on9:08 am - mrt 22, 2023

Bedankt voor jullie inzet. Feline heeft genoten van de bijeenkomsten, samen met de andere kinderen.

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.