God schiep hemel en aarde

God schiep hemel en aarde

Zondag 4 september is alweer de eerste zondag van het nieuwe werkjaar. Tijd dus voor de eerste kruispuntviering van het jaar. Op vraag van onze paus Franciscus gaan we verder op zijn spoor uit Laudato si waarin hij de zorg voor de schepping verbonden met de zorg voor onze naaste centraal stelt.

We waren het immers, zo lijkt het toch, bijna vergeten dat God hemel en aarde geschapen heeft en ons als mensen als zusters en broeders aan elkaar geschonken heeft. Het is daarom gepast bij elke start van een nieuw werkjaar hierbij stil te staan en aan God de wijsheid, de kracht en de liefde te vragen die nodig zijn om Zijn schepping te respecteren en de zorg voor onze naaste op te nemen.

Praktisch? Iedereen hartelijk welkom op zondag 4 september om 11u in de kerk van Heilig Kruis.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.