Gebed vragen en delen

Bypastoor Tom

Gebed vragen en delen

Wie gebed wil vragen, kan op de link klikken. Je kan aangeven of het gebed op de site mag verschijnen en of het in de zaterdagviering moet opgenomen worden. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKJhtFteJaakWjjFEvPj59zYa78pi4RmQtTPtaguzvflEX1g/viewform?usp=pp_url

Hieronder vindt u de vragen van mensen die om gebed vragen. De oproep blijft staan tot aan de volgende eucharistieviering op zaterdag:

Graag had de familie om gebed gevraagd ter nagedachtenis van Dhr Lemmens Raymond ( overleden op 30/03/2021 en begraven op 07/04/2021), een zeer vroom en zorgzaam man die zich steeds wegcijferde voor anderen. We zijn blij deze fantastische man gekend te hebben als toegewijd echtgenoot, vader, grootvader en overgrootvader.
Laat ons bidden voor Pastoor Tom en voor alle priesters, diakens, en religieuzen. Dat zij de moed niet verliezen in deze moeilijke tijden met voortdurende aanpassingen ivm gebedsdiensten en bijeenkomsten. Dat zij waarlijk ook naar het hoopvolle licht van Pasen mogen groeien.
Laat ons bidden voor Danielle, dat ze binnenkort haar zicht volledig mag terugvinden na een ernstige oogoperatie.

About the author

pastoor Tom administrator

2 Comments so far

Mortelmans ErikPosted on2:50 pm - sep 24, 2020

Ik bid voor een spoedige genezing voor mijn moeder Nelly die met een psychose is opgenomen in Sint-Amadeus ziekenhuis.

Mortelmans ErikPosted on9:10 pm - okt 23, 2020

Een gebed om genezing voor mijn moeder herstellend van een zware operatie.

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.