Gebed vragen en delen

Bypastoor Tom

Gebed vragen en delen

Wie gebed wil vragen, kan op de link klikken. Je kan aangeven of het gebed op de site mag verschijnen en of het in de zaterdagviering moet opgenomen worden. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKJhtFteJaakWjjFEvPj59zYa78pi4RmQtTPtaguzvflEX1g/viewform?usp=pp_url

Hieronder vindt u de vragen van mensen die om gebed vragen. De oproep blijft staan tot aan de volgende eucharistieviering op zaterdag:

Ik zou graag willen bidden voor de wat oudere mensen die alleen wonen,zoals ikzelf om kracht en vertrouwen wanneer er weer eens een dag tussen zit zonder dat je iemand gezien of gehoord hebt.Laat ons bidden…👋
Laten we ook voor de huisartsen bidden. De eerstelijnszorg wordt geteisterd door het vele werk…en vraagt daarom KRACHT om het vele werk aan te kunnen!

About the author

pastoor Tom administrator

1 Comment so far

Mortelmans ErikPosted on2:50 pm - sep 24, 2020

Ik bid voor een spoedige genezing voor mijn moeder Nelly die met een psychose is opgenomen in Sint-Amadeus ziekenhuis.

Leave a Reply