FEMMA SINT-BENEDICTUS: We gaan weer aan de slag!

FEMMA SINT-BENEDICTUS: We gaan weer aan de slag!

Had covid geen roet in het eten gegooid, dan zouden wij in 2020 de HONDERDSTE VERJAARDAG gevierd hebben van VROUWENGILDEN → KAV → FEMMA → FEMMA WERELDVROUWEN. Wel, we gaan dat nu dit jaar eindelijk kunnen vieren! Hierbij alvast twee activiteiten voor de maand maart.

Maandag 21 maart: Lente ontmoeting

Het is op de valreep, maar toch nog net op tijd om aan te kondigen: we kunnen weer samen komen! En de eerste bijeenkomst is het al raak: het is de jaarlijkse lente ontmoeting.

  • Wanneer? Maandag 21 maart om 19.30 u.
  • Waar? Tandem 2 (jongensschool) ingang Lepelstraat (via de speelplaats)
  • Inkom? 12 euro
  • Inschrijven tot en met deze week donderdag (haast je dus!)

Donderdag 31 maart: Workshop bloemschikken

We gaan een lentestuk maken!
Voor deze activiteit zelf meebrengen: bloempot 17 cm doorsnede, takken van wilg of struik, paasfiguur of paasei, klein beetje palm, plastic voor tafelbescherming en een scherp mesje. Julienne zorgt voor de andere materialen.

  • Wanneer? Donderdag 31 maart om 13 u.
  • Waar? Hobbylokaal, Tandem 1 (meisjesschool)
  • Kostprijs? 10 euro bij inschrijving (= voorschot op het materiaal; de rest wordt afgerekend tijdens de workshop)
  • Inschrijven tot en met donderdag 24 maart

Inschrijvingen

Voor beide activiteiten kan je inschrijven bij Hedwige Vleminckx – De Pooter, Wouwstraat 135, 03 455 62 30 of hedwige.de.pooter@telenet.be. En beide activiteiten staan voor iedereen open. Je hoeft dus geen lid van Femma te zijn.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.