FEMMA EDEGEM SINT-JOZEF Wandelen op een regenachtige dag

FEMMA EDEGEM SINT-JOZEF Wandelen op een regenachtige dag

Ondanks het slechte weer en de vele regenbuien, gingen we met onze Femma wandelen in het Rivierenhof met 9 dappere dames. We konden genieten van een stralend herfstzonnetje! De bomen hadden nog goudgele bladeren en na de wandeling aten we nog een lekker stuk taart met koffie in het Kasteel. De thuisblijvers hadden ongelijk.

Op donderdag 21 december houden we ons jaarlijks kerstfeestje in de Schrans. We starten om 18 uur met een kerstbezinning in de kerk Sint-Jozef en daarna is er glühwein en een koffiemaaltijd. Inschrijven kan bij Carine Arnauts, 03 457 68 34. Niet-leden zijn welkom, maar denk er wel aan dat we een vrouwenvereniging zijn.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.