Even leek Sint-Antonius een abdijkerk

Even leek Sint-Antonius een abdijkerk

Al een paar jaar organiseren we op een woensdag in de advent een gezongen avondgebed. We volgen dan de structuur van een volledige vesperdienst, zoals die in alle abdijen wordt gezongen. Ook dit jaar zakten ene 25-tal mensen af naar de Edegemse dorpskerk om daar  samen de vespers te bidden. Sober, eenstemmig, maar heel intens vierden we samen het feest van Maria Onbevlekte Ontvangenis. We zongen een hymne voor Maria, er klonken eeuwenoude psalmen, de vrije voorbeden kwamen recht uit het hart. Bedankt aan Luc Van Hoof om de muziek van de antifonen op muziek te zetten, speciaal  voor deze viering.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

2 Comments so far

Dirk MeeussenPosted on8:28 pm - dec 12, 2022

Gelieve te noteren :
Nieuwe contact voor Gastvrij Edegem Rudi is de nieuwe voorzitter

Rudi DIAS
0486/779301
mail famdiasr@hotmail.com

    Dirk Van de PoelPosted on10:17 pm - dec 12, 2022

    Beste,

    hartelijk dank; Rudi heeft al met mensen van de pastorale eenheid samen gezeten om de samenwerking verder te bestendigen en nieuwe mogelijkheden te bekijken;
    Namens het team van de PE
    Dirk

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.