En dan was er Griet… deze keer in cijfers…

En dan was er Griet… deze keer in cijfers…

Griet Harboort verdiende het om vorige week speciaal in de bloemetjes gezet worden voor haar 25 jaar als pastor in de parochie Heilige Bernadette.

Dat Griet in die periode veel mensen geraakt heeft, is geen nieuws. Maar dat mensen haar een warm hart toedragen soms na vele jaren, is toch wel bijzonder. Daarom deelden we het bericht graag op de sociale media. We waren eigenlijk benieuwd. En het effect van dit bericht mocht er zijn.

In totaal werd het bericht 18.364 keer bekeken. Er kwamen 334 reacties en felicitaties. Het bericht werd 11 keer gedeeld. Wie de gedeelde berichten bekeek en ook daar enthousiast reageerde weten we niet. Maar wat we wel weten is dat Griet door onze gemeenschap op handen wordt gedragen.

Nogmaals bedank Griet voor zoveel jaren van voorgaan, inzet, troost, geven om anderen, luisteren, Gods woord verkondigen, ons te leren wat mensen graag zien wil zeggen, een steunpaal van jouw gemeenschap te zijn, … maar vooral omdat we jou bij ons mogen hebben.

Volg jij ons al op Facebook of Instagram?

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.