Een zomer lang yoga in de Antwerpse Sint-Jacobskerk

Een zomer lang yoga in de Antwerpse Sint-Jacobskerk

Rol ook jij tijdens de maanden juli en augustus op woensdag je yogamat uit in de stemmige Sint-Jacobskerk?

Een yogasessie in de Antwerpse Sint-Jacobskerk? Daar zeg ik ja op! Dankzij de Erfgoed Challenge is het deze zomer mogelijk om welzijn en erfgoed te combineren in een uniek kader. Er gaat niets boven een yogales in de Sint-Jacobskerk, om te genieten van de stilte, de rust en de sereniteit van dit prachtige gebouw. 

De thuisbasis van Peter Paul Rubens, zijn kapel in de Sint-Jacobskerk, wordt gerestaureerd door het KIK. Via de restauratie en leuke acties, zoals yoga in de kerk, wil de Erfgoed Challenge mensen en hun erfgoed dichter bij elkaar brengen. Dankzij deze unieke ervaring kun jij het erfgoed op een nieuwe manier ontdekken! Meer info kan je nalezen in dit persbericht van het Koninklijk Instituut voor het Kunstpatrimonium.

Zien wij jou binnenkort in de kerk? Schrijf je dan nu in: https://bit.ly/3xEqFs6. Kostprijs voor deze activiteit is een vrije bijdrage die start vanaf minimum 10 euro.

06-07-2022 om 20.00 uur tot 31-08-2022 om 20.00 uur Sint-Jacobskerk Antwerpen Lange Nieuwstraat 73A

Artikel overgenomen van Kerknet.

copyright foto KIK

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.