“Een ziel die wandelt in de liefde geeft nooit op”

“Een ziel die wandelt in de liefde geeft nooit op”

Wereldlichtjesdag 2022 op 11 december in de St. Benedictuskerk

Terwijl Mortsel winterde onder de luifels van het stadsplein kwamen we met een groep biddende mensen samen in de St. Benedictuskerk.

Het was de 2e zondag van december, het was koud, het was donker en het was weer Wereldlichtjesdag.

Onder begeleiding van een schitterend orkest zongen we de ingetogen muziek van Taizé, luisterden naar de lezingen uit de Schrift en baden intens voor kinderen en kindjes, altijd te vroeg gestorven, en voor hun ouders en naasten.

In processie gingen we met onze lichtjes – elk lichtje symboliseerde een kind, opgenomen in de liefde van God- tot aan de begraafplaats van Mortsel-dorp. Daar luisterden we nog naar enkele doorleefde teksten en eindigden met het bekende Taizélied “El alma que anda en amor nis cansa, ni se cansa”. “Een ziel die wandelt in de liefde geeft nooit op”.

Wij wandelden in de liefde, onze gestorven kinderen en kindjes wandelen voor eeuwig in de Liefde.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.