Een nieuwe reeks Themavieringen in Heilige Familie

Een nieuwe reeks Themavieringen in Heilige Familie

Heilige Familie Edegem heeft altijd een traditie gehad van sterke eigentijdse liturgie. Meer dan 15 jaar lang gingen daar ook de Themavieringen door. Een keer per maand bereidde de werkgroep een speciale viering voor.  Verschillende thema’s kwamen aan bod. Een jaar rond de psalmen, rond vrouwen in de bijbel, rond grote figuren uit de christelijke traditie, …  

Het koor Rabboeni was steeds van de partij en bouwde in al die jaren een mooi repertoire uit van bezinnende en bijbels geïnspireerde liederen. De laatste jaren stond de werking op een laag pitje. Af en toe luisterde het koor een gewone woord- en communiedienst op, we hadden elk jaar nog een mooie kerstwake en paaswake.

Dit jaar willen we het initiatief nieuw leven inblazen met een vieringenreeks over de kleine profeten. Bert Lodewijckx, ziekenhuispastor in o.a. de Sint-Jozefkliniek in Mortsel is bereid om één keer per maand de eucharistieviering voor te gaan in Heilige Familie. De diensten daar gaan door op zondag om 11.30 u. Onder zijn begeleiding zullen we een vieringenreeks maken over de kleine profeten. Amos, Micha, Joël, …
Op 11 september gaan we van start met een viering over Jona. De andere data voor dit najaar zijn 23 oktober en 27 novemberWelkom aan iedereen.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.