Een hart voor mensen

Een hart voor mensen

Als werkgroep ‘diaconie’ (zorgen voor anderen – zorgen voor elkaar) van de pastorale eenheid Heilige Maria Magdalena uit Mortsel en Edegem worden we regelmatig geconfronteerd met hulpvragen van mensen die nergens anders steun of assistentie kunnen vinden.

Daarom zijn we op zoek naar vrijwilligers die occasioneel of regelmatig willen inspringen om iemand uit onze eigen omgeving te helpen. Het kan gaan om kleine interventies (iemand eten brengen of naar de dokter voeren…) of grotere engagementen (helpen om een appartement te huren, een job te zoeken…). We bouwen aan een stevige groep zodat we telkens bij iemand kunnen aankloppen.

Wil jij ook helpen?

Bezorg ons dan je naam en contactgegevens. We contacteren je snel om samen te bekijken waar jij kan ingezet worden voor de hulpvragers.
Of vul de digitale vragenlijst in via:
https://forms.gle/1mM5Ukq9W8ri8Mn7A

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.