Een gezellig kerstfeest bij Okra St.-Jozef Mortsel

Een gezellig kerstfeest bij Okra St.-Jozef Mortsel

Op donderdag 29 december was het kerstfeest van Okra St.-Jozef Mortsel. Er werd om 12 uur een woord- en communiedienst gehouden voorgegaan door Marie-Louise Verheyen en met Marie-Louise Broos als lector. Er werd een omhaling gedaan ten voordele van Moeders voor Moeders. Het werd een stemmige viering met kerstgezangen.

Rond 13 uur kon het feestmaal beginnen met lekkere soep, hoofdgerecht en kerstgebak. Leuke animatie werd gebracht door twee heren en de aanwezigen werden betrokken bij de vele meezingliedjes en komische acts. We hebben ons geweldig geamuseerd!

Na de gebruikelijke taart en koffie werd een tombola gehouden en keerden we blij terug naar huis.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.