Een dagje met Femma Sint-Jozef in Borgloon/Riemst.

Een dagje met Femma Sint-Jozef in Borgloon/Riemst.

Op een zonnige oktoberdag (we hadden geluk) vertrokken 36 vrouwen voor een busuitstap naar Borgloon.

Eerst was er een natuurwandeling naar het doorkijkkerkje “Reading between the lines”, handmark Romeinse Villa en Twijfelgrens’.
s’Middags genoten we van een lekker menuutje in de smaakfabriek en nadien stond er nog een bezoek aan het Wijnkasteel Genoels-Elderen in Riemst op ons programma. Een rondleiding in het oude koetshuis met moderne druivenpers,de stokerij,de wijngaarden en wijnkelders.
We leerden alles over de werkzaamheden in de wijngaarden tot het volledige vinificatieproces van druif tot in het glas. Als afsluiter werd ons nog “een lekker glaasje Chardonnay wit” aangeboden alvorens we terug naar huis reden.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.