Dringend gezocht… Woning met 3 slaapkamers

Dringend gezocht… Woning met 3 slaapkamers

We zijn dringend op zoek naar een woning.

Een gezin uit onze Pastorale Eenheid moet tegen 1 september hun woning verlaten. Ze zijn al enkele maanden op zoek naar iets anders, maar hebben schijnbaar de foute achternaam. Financieel is er geen enkel probleem. Zowel waarborg als maandelijkse huur werden steeds correct betaald.

Wie kan helpen? Neem snel contact op met de redactie of via ons noodnummer 0487 89 08 41.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

2 Comments so far

MiekePosted on6:00 pm - jul 18, 2023

Spijtig genoeg weet ik ook niet of er mogelijkheden zijn binnen de sociale huisvesting, tot vorige maand had dit de naam ideale woning.Zijn ondertussen van naam veranderd en een nieuwe groep van mensen,weet dit via de media,zelf zijn we nog aan het wachten op het tijdschrift. Ik veronderstel dat hun telefoonnummer nog dezelfde is,dus misschien is het goed,dat je daar eens contact mee zoekt en dat jullie samen een afspraak maken.Tel:03/ 320 29 70.Voor de regio,waaronder ook Edegem valt,is Gert Simmons( sociale dienst),nu verantwoordelijk.Mieke.xxx.

  Dirk Van de PoelPosted on9:42 am - jul 19, 2023

  Dag Mieke,

  Deze mensen staan al op de lijst van ‘De ideale woning’. Maar er is de wachttijd en die loopt op tot meer dan 10 jaar…
  Ik geef de info in ieder geval door aan de mensen die er momenteel mee bezig zijn;
  Vriendelijke groet
  Namens het team van de pastorale eenheid
  Dirk

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.