Derde ‘Wondere Woensdag’ opnieuw groot succes!

Derde ‘Wondere Woensdag’ opnieuw groot succes!

Wat een heerlijk moment! In de schaduw onder de bomen bij de grot, zaten we samen met meer dan 75 mensen samen te luisteren en te genieten van het verhaal van Jonas door Jo vertelt. Er was wat tijd voor zang, muziek en vooral voor verhaal.

banner ww 04
banner ww 02
banner ww 03

Jo bracht het verhaal van Jo(nas) met de vurigheid en de bevlogenheid van een professionele verteller. En wij luisterden, genoten, maar werden ook aan het denken gezet. Een avond voor iedereen van 2 tot 100 jaar. Boeiend gevuld en gezellig geëindigd met drankje en hapje.

De foto’s spreken voor zich. Klik op het pijltje op de foto’s door te schuiven.

Samen zingen blijft ook op Wondere Woensdagen voor een mooi moment zorgen!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Mariella VerscheldenPosted on3:24 am - jul 22, 2021

Het verhaal van Jona werd door Jo heel boeiend verteld,uiteraard met de nodige zang erbij begeleid door twee muzikanten.Nadien nog een drankje en een gezellige babbel,dus een geslaagde wondere woensdag!

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.