De wondere woensdagen

De wondere woensdagen

De bijbelse vertelavonden aan de grot zijn al aan hun derde jaargang toe.

Elke woensdagavond van de grote vakantie (5 juli tot 24 augustus) kan je in het wondere kader van de grot in Edegem (naast de basiliek) naar een wonder verhaal uit de Bijbel komen luisteren. Daarna ontmoeten we elkaar bij een drankje en een knabbeltje. En bij slecht weer is de vertelavond in de basiliek.

Elke woensdagavond om 19 uur neemt een verteller uit onze eigen gemeenschap je mee in het unieke verhaal van Bijbelse figuren met ronkende namen. Stuk voor stuk gaat het over mensenlevens getekend door geloof en twijfel, moed en menselijke zwakheid, vertrouwen en worsteling met zichzelf en met hun God.

Iedereen is welkom, ook de kinderen (onder begeleiding van een volwassene!). De toegang is vrij, inschrijven hoeft niet.

Kies je favoriete verhaal of verhalen uit of volg gewoon de hele reeks, want elke avond zal net een beetje anders zijn.

Het programma

  • 06.07 – Hoe het allemaal begon.
  • 13.07 – Spits jullie oren! (speciaal ook voor kids!!!!)
  • 20.07 – Wat deed Mozes in de woestijn?
  • 27.07 – Wie kan er leeuwen temmen?
  • 03-08 – Jezus heeft je iets te zeggen.
  • 10.08 – Verhalen met een staartje (speciaal ook voor kids!!!!)
  • 17.08 – Straffe man die Mozes!
  • 24.08 – Ken je Samuel?

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.