De Wereldjongerendagen 2023 vinden plaats in Lissabon… maar ook in jouw parochie!

De Wereldjongerendagen 2023 vinden plaats in Lissabon… maar ook in jouw parochie!

We beginnen er nu al mee… Info via Kerknet!

Het lijkt ver, de afstand tussen Lissabon en jouw parochie. En toch kan die afstand makkelijk ingekort worden met het WJD Parochiepakket. Samen met miljoenen jongeren vier je ter plaatse je mee. Niet alleen tijdens maar ook naar aanloop van de komende editie in 2023 helpen we parochies en lokale geloofsgemeenschappen op weg. Parochies maken zo integraal deel uit van de Wereldjongerendagen Lissabon 2023.

Zo’n pakket… Wat kan je daar van verwachten?

In een parochiepakket vind je materiaal ter bezinning en duiding.

Meer info, Klik HIER!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.