De school een feest.

De school een feest.

We staan er onvoldoende bij stil wat een voorrecht het is om naar school te mogen gaan. Leren lezen, schrijven, rekenen maakt al meteen een wereld van verschil. Maar we hebben allemaal op school nog veel meer geleerd dan dat. Naar school kunnen gaan, maakt het leven tot een feest van leren en weten.

Daarnaast houden scholen ook schoolfeesten. Die vallen op allerlei momenten in het schooljaar, maar soms vallen ze samen. In Amerika zouden ze 1 juni super Saturday noemen. In onze pastorale eenheid waren er maar liefst 6 schoolfeesten tegelijk. Pastoor Tom slaagde er in op een namiddag toch 5 te kunnen bezoeken. U ziet enkele impressies in de foto’s.

Omdat we niet altijd op elk schoolfeest geraken en omdat we alle leerkrachten en medewerkers van de scholen willen danken voor het feest van het leren van elke dag, zetten we 11 katholieke schoolteams letterlijk in de bloemetjes in de week van 17 juni.

Hartelijk dank aan de scholen!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.