DAVIDSFONDS MORTSEL – BERCHEM Tweedehands boeken- en platenverkoop

DAVIDSFONDS MORTSEL – BERCHEM Tweedehands boeken- en platenverkoop

Iedereen is van harte welkom op onze jaarlijkse benefietverkoop van kwaliteitsvolle tweedehands boeken en platen (lp, cd, dvd). Dit jaar steunen we het Edegemse project dat al 30 jaar rechtstreeks materiële en andere bijstand verleent aan de Oekraïense bevolking.

Afspraak op op zaterdag 17 van 9.30 tot 18 uur en op zondag 18 februari van 9.30 tot 16 uur op de vertrouwde locatie aan de Lepelstraat, 2640 Mortsel. Toegang gratis. Koopjes beginnen aan 50 cent, romans gaan 1 en 2 euro, grootformaat kunstboeken en curiosa zijn scherp geprijsd.

Mail: boekenplaten.dfmortsel@gmail.com

Web: mortsel-berchem.davidsfonds.be

bezoek ook www.oekraine-project-edegem.be

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.