Daar is de lente, …. daar is onze babbelkar, …..

Daar is de lente, …. daar is onze babbelkar, …..

Inderdaad, de lente is aangebroken; hopelijk is de zon weer voldoende van de partij.

Mocht dat niet zo zijn; ze schijnt zeker in het hart van onze diaconieploeg..

We houden ze niet stilletjes voor ons maar willen de warmte ervan delen met jullie. Met onze mobiele babbelkar komen we naar buiten. We wensen jullie te ontmoeten bij een warme babbel waarbij een koffietje niet mag ontbreken.

Dit betekent concreet dat we onze bakfiets volstouwen met een tafeltje, wat plooistoelen en warme dranken. We plaatsen ons in een eerste fase aan het Sint Goriksplein te Edegem en komen daar veertiendaags telkens op een maandagnamiddag. Onze eerste afspraak is maandag 15 april van 14 uur tot 16 uur.

Daar is de lente, de tijd van binnen zitten heeft nu lang genoeg geduurd; kom naar buiten en geniet met ons van een babbeltje bij een warme tas koffie of thee.

Tot 15 april (14 uur – 16 uur) op het Sint Goriksplein te Edegem.

De diaconieploeg

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.