Charles Deckers 5 jaar zalig

Charles Deckers 5 jaar zalig

Op 8 december 2023 herdenken we de zaligverklaring van Charles Deckers in Zandhoven. Charles Deckers was een Witte Pater die in Algerije missiewerk deed. Hij zette zich in voor interreligieuze dialoog tussen christenen en moslims. In 1994 werd hij door extremisten aldaar vermoord. Hij werd op 8 december in 2018 met de andere Martelaren van Algerije zaligverklaard.

Dit jaar, exact vijf jaar later, herdenken we samen zijn zaligverklaring. De bisschop van Antwerpen, mgr. Bonny, gaat de viering voor. We verwelkomen u graag om deel te nemen aan deze herdenkingsviering op 8 december om 11 uur in de Sint-Amelbergakerk te Zandhoven. Nadien is er een ontmoetingsmoment bij een kopje koffie of thee.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.