CANTORIJ SINT-CECILIA JUBILEUMJAAR 2022

CANTORIJ SINT-CECILIA JUBILEUMJAAR 2022

In het kader van 100 jaar kerkkoor in de Heilig Kruiskerk te Mortsel, zal op zondag 13 maart om 11.00 uur, de Cantorij Sint-Cecilia de eucharistieviering muzikaal opluisteren met liederen van Toon Hermans.
Hij bezong de liefde, de vriendschap, het mooie leven en zijn relatie met de Schepper. Zingen was voor hem dubbel bidden, zelfs al kon hij geen muzieknoten lezen. Eenvoudige teksten, rijk aan inhoud. Mooie melodieën die blijven naklinken. Voorafgaand aan de viering is er vanaf 10.45 uur een sfeermoment waarbij ook het eenvoudige refrein van een samenzanglied wordt ingeoefend. Héél eenvoudig, maar mooi: ‘Jij bent lief’

Het koor wordt gedirigeerd door Elisabeth Meulenbergs en begeleid op orgel/piano door Jos Smets en dwarsfluit door Chris Vijvermans.

U wordt van harte uitgenodigd.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

1 Comment so far

Christian DierickxPosted on12:45 pm - mrt 8, 2022

Beste Dirk
hartelijk proficiat aan alle leden van de cantorij en de koorleiders en organist. Ik kan spijtig genoeg niet aanwezig zijn op de viering want ik ben dan in het buitenland.
Met vriendelijke groeten
Christian

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.