Broederlijke delen. Niet alleen zeggen, maar DOEN!

Broederlijke delen. Niet alleen zeggen, maar DOEN!

Vanaf, woensdag 14 februari, lanceert Broederlijk Delen zijn nieuwe campagne “Samen voor rechtvaardigheid werkt aanstekelijk”. Want in een wereld waarin het maatschappelijke en ecologische systeem kraakt, helpt het om de krachten te bundelen en zo de impact te vergroten. Broederlijk Delen nodigt iedereen uit om zich te scharen achter een gemeenschappelijk doel: rechtvaardigheid, zowel internationaal als lokaal. Lees meer op de site van Broederlijke delen. Klik HIER!

Hoe pakken WIJ dit aan in onze pastorale eenheid?

Op de ‘leef-met-genoeg-avond’ gaan we interactief aan de slag rond systeemverandering.  Hoe zou de wereld volgens jou eruit moeten zien?  Het is een ideale gespreksstarter om samen na te denken over de toekomst. Kom jij meedoen?

Wanneer? woensdag 6 maart om 20 uur in zaal Johannes XXIII.

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.