Broederlijk delen 2022 in onze pastorale eenheid!

Broederlijk delen 2022 in onze pastorale eenheid!

De werkgroep Volwassencatechese maakt er een traditie van om tijdens de sterke tijden van het jaar op woensdagavond een activiteit te organiseren . Tijdens de vasten willen wij op woensdag 9/3 samenkomen rond het thema van Broederlijk Delen : 25% resolutie . Iedereen is die avond van harte uitgenodigd om de campagne in onze pastorale eenheid mee vorm te geven.

Maar we zijn ook op zoek naar mensen die die avond en de werking van Broederlijk Delen mee willen voorbereiden. Wil je meedoen? Kom om 9 februari om 16.00 u naar Johannes XXIII H. Kruisstraat 18. We zouden het fijn vinden om nieuwe geëngageerde en boeiende mensen te mogen ontmoeten die dag!

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.