Bezoek OLVE campus Oost aan de Lourdesgrot

Bezoek OLVE campus Oost aan de Lourdesgrot

Als afsluiter voor de vakantie bezocht ik samen met 4NWC+BW+EWb in het kader van onze lessen rond pelgrimstochten en Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes de Lourdesgrot van Edegem. We maken samen de voettocht vanuit campus Oost tot aan de grot. Aan de grot hebben we samen het Wees Gegroet gebeden en leerlingen die dat wilden staken een kaars aan voor familieleden of voor hun eigen intenties. De foto’s daarvan vindt u in de fotomap en mogen tevens op de sociale mediaplatformen van de school geplaatst worden. Hierbij alvast enkele foto’s.
Het was ons een waar genoegen

Bart Giedts
leerkracht godsdienst OLVE

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.