BELANGRIJKE MEDEDELING: Herschikking uren zondagsviering H. Familie en St.-Jozef Edegem

BELANGRIJKE MEDEDELING: Herschikking uren zondagsviering H. Familie en St.-Jozef Edegem

Op een eerste open bijeenkomst op maandag 26 juni hebben we enkele scenario’s voorgesteld en afgetoetst. We hadden toen afgesproken om bij het begin van het nieuwe werkjaar de knopen door te hakken.

Aangezien de herschikking van de uren vanaf 1 november ingevoerd wordt en we dit goed willen voorbereiden met de parochianen en tijdig de puzzel leggen van voorgangers, kosters, muzikanten, enzovoort komen we terug samen op 30 augustus om 15 uur in de kerk van St.-Jozef (Molenveldlaan Edegem). De bedoeling is om dan definitief de knoop door te hakken welk scenario het wordt en te bekijken hoe we deze transitie aanpakken. Ook dit zal weer een ‘open bijeenkomst’ zijn met de leden van de plaatselijke kerngroepen, de leden van de kerkfabrieken en allerlei parochiale medewerkers.

Peter De Vriendt, Luc Van Hoof en Tom Schellekens

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.