Basilicakoor: Kerst doorheen de kou!

Basilicakoor: Kerst doorheen de kou!

Om voor Kerst een mooie viering te verzorgen met zang, wordt er al maanden stevig gerepeteerd in de Basiliek. We repeteren in de kerk om de klank te horen die we willen krijgen. Een warm repetitielokaal klinkt nu eenmaal helemaal niet zoals de kerk zelf. Daarom repeteren we systematisch in de kerk. Dat spaart verwarmingskosten uit van ons lokaal.Repeteren bij 4° (vier graden!) is echter een forse uitdaging! We hebben handschoenen, mutsen en fleece dekentjes klaar om ons een beetje warm te houden. Da’s een behoorlijke uitdaging. We hopen dat de parochianen onze inspanningen waarderen, maar nog meer hopen we dat iedereen een warm gevoel krijgt van onze zangen. Groeten van het Basilicakoor

About the author

Dirk Van de Poel administrator

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.